Usługi, które każdy dobry hostel zawdzięcza swoim klientom

Hotel

Niektóre z najbardziej pomysłowych hosteli (w zakresie projektowania i wyposażenia) są rozwijane na całym świecie. Od podwodnych schronisk do ukrytych stoków, nowe właściwości napędzają granice tego, co powinno wyglądać tradycyjne doświadczenie hostelu. Niezależnie od tego, ile hosteli wprowadza się do innowacji, wciąż istnieją pewne „podstawowe” wymagania, które powinny spełniać wszystkie właściwości, aby ich doświadczenia cieszyły się zarówno komfortem, jak i pocieszeniem.

Odpowiednie bezpieczeństwo / bezpieczeństwo

Dla wielu osób, hostel funkcjonuje jako dom z dala od domu. Jest to ogromne oczekiwanie na najdelikatniejsze środki bezpieczeństwa i ochrony. Wiele hosteli skupia się obecnie na dostarczaniu zindywidualizowanych środków bezpieczeństwa i ochrony dla różnych profilów gości, takich jak kobiety, dzieci i osoby starsze. Technologia odgrywa coraz ważniejszą rolę w zapewnieniu lepszego bezpieczeństwa, ale niektórzy goście nadal przywiązują większą wagę do ludzkiego dotyku.

Internet

Hotel

Goście we wszystkich typach hosteli wymagają pewnego poziomu usług internetowych, ale w szczególności hotele biznesowe muszą oferować najwyższy poziom łączności i elastyczności. W wielu hostelach, jeśli nie wszyscy, goście oczekują, że dostęp do internetu będzie bezpłatny – dla niektórych, bezpłatne WiFi jest tak potrzebne, jak powietrze, którym oddychamy.

Co zrobisz, jeśli zostaniesz w hostelu i nie ma internetu, więc nie możesz grać w starburst slot gra? Nie będziesz mieć dostępu do ulubionych mediów społecznościowych, kasyna online i innych miejsc – co gwarantuje trudny czas.

Wygodne łóżka

Pod koniec dnia hostel ma bardzo podstawowe potrzeby: zapewnia miejsce na odpoczynek, ale tylko jeśli łóżko jest dobrej jakości, czyste, dobrze utrzymane i dobrze zaprojektowane. Musi być również dobrze ustawione w pomieszczeniu, aby umożliwić prawidłowy obieg. Niektóre hostele mają swobodę kreatywności z poduszką i kocem, co jest świetne, jeśli tylko czuje się komfortowo z dostępnymi dla nich wyborami.

Kanalizacja łazienkowa

Powodem jest to, że jest to „hydraulika” w przeciwieństwie do „dobrego prysznica” lub „ciepłej wody”, ponieważ dotyczy to całej łazienki. Ciepła woda jest bezużyteczna, jeśli tylko spływa, a

brak właściwego przepływu wody z umywalki i toalety jest znacznym obciążeniem i niedogodnością dla każdego gościa. Wszyscy goście powinni spodziewać się czystej wody pitnej, odpowiedniej i ciągłej gorącej, bieżącej wody pod prysznicem, płynącej wody w umywalce i toalecie i zero przecieków.

Odpowiadanie na telefon

Hotel

Hostele zazwyczaj mają standardową zasadę „odebrać telefon w trzech pierścieniach”; niestety nie zdarza się tak często, jak nam się podoba. Czasami rozmowa jest skierowana do agenta, który nie ma informacji, ale raczej po prostu odpowiada na telefon … tak dalej na kolejny transfer! Niezależnie od klasyfikacji hostelu, nieruchomość musi wyznaczyć wykwalifikowanego agenta, który jest w stanie efektywnie i skutecznie odpowiedzieć na pytania i pytania gości, a następnie zgłosić je do właściwego działu tylko wtedy, gdy jest to bezwzględnie konieczne.