Różne powody, dla których warto używać AirBnb podczas twoich wakacji

airbnb

Większość podróżnych przede wszystkim korzysta z hoteli i schronisk dla zakwaterowania. Jednak szybko się zmienia. Szczególnie z innymi opcjami, takimi jak Couchsurfing czy Airbnb możesz zatrzymać się gdzieś bliżej, wygodniej, a czasami taniej niż hotel lub hostel. Oto kilka powodów, dla których powinieneś także używać Airbnb podczas podróży.

Doświadczenie lokalne

Wynajmując wynajęcie Airbnb, możesz mieć możliwość pozostania w lokalnym sąsiedztwie, zdobyć wiedzę wewnętrzną na temat miejsca docelowego, zobaczyć miejsce docelowe przez miejscowe osoby, a także zobaczyć, jak mieszkańcy żyją. Obiad, gdzie mieszkańcy jadają, czują się bardziej połączeni z tym, gdzie podróżują, zejdź na uboczu, porozmawiaj i baw się z miejscowym. Nie ma powodu, aby sypać sobie w hotelu, gdy można zamienić ten pobyt na bardziej lokalne i autentyczne doświadczenia.

airbnb

Prywatność w budżecie Backpackersa

Nie zrozum mnie źle, hostele są świetne, zwłaszcza ze względu na aspekt społeczny. Są jednak chwile, kiedy potrzebujesz trochę spokoju. Kiedy nadejdzie czas i nie chcesz dzielić pokoju z 10 osobami obcymi i chcesz trochę czasu, nie płacąc za bilet hotelowy, zwróć się do Airbnb. Co prowadzi mnie do mojego następnego punktu. Co więcej, ponieważ jest tak niedrogi, możesz zaoszczędzić trochę pieniędzy. Może użyć go w podróżach czy w kasynie internetowym? Jeśli boisz się stracić pieniądze, to mamy dobre wieści – istnieją strony kasyna online, które nie wymagają żadnych depozytów od ciebie! Jak na przykład na tej stronie.

To tańsze niż myślisz

Wynajem Airbnb jest idealnym rozwiązaniem zarówno dla osób podróżujących w interesach, jak i dla przyjemności. Wystarczy skorzystać z filtrów cenowych Airbnb i wypożyczyć pokój, kanapę, miejsce na namiot lub całe mieszkanie na budżet nawet dla turystów z bagażem. Raz my byliśmy w pięknym bungalow z prywatną kąpielą i kuchnią w Pai, Thailand jedynie za $ 13 USD noc! To cena dla dwóch osób. Nawet podróżnicy z budżetu jak my czują się jak króle z Airbnbem.

airbnb

Dom z dala od domu

Niezależnie od tego, jak bardzo hotel stara się robić te szare malowane ściany i nudne pokoje wyglądające przytulne i pięknie, nadal będzie miał zapach hotelowy i syntetyczne wibracje. W większości wynajmu Airbnb otrzymasz przytulne i uczucie, a czasem czujesz się jak w domu.

Kuchnia do Gotowania

Jako celiak, posiadanie kuchni do gotowania własnych posiłków ma kluczowe znaczenie. Oszczędza mi to ból głowy, nie martwiąc się o zanieczyszczenie krzyżowe w hostelach, gdzie chleb i makaron rządzą blatami.