Pokój podstawowy

Hotel Wilson to innowacyjna firma oferująca najlepsze ceny jakościowe w branży. Ma jednak to coś, co wyróżnia ją na tle innych firm. Oferują wyjątkową koncepcję w przystępnej cenie. Posiadają gwarancję 100% satysfakcji i są jednymi z niewielu hoteli z taką gwarancją.

Widzieliśmy, że bez kreatywności nikt nie mógłby wygrać „wielkiego meczu”. Pierwszą rzeczą do zrobienia jest generowanie pomysłów na treści!

My, ludzie, przechowujemy w naszej pamięci wszelkiego rodzaju informacje. Ta informacja nazywana jest wiedzą i może być wykorzystana do tworzenia pomysłów na treści. Kiedy chcesz napisać opis hotelu, musisz dużo wiedzieć o hotelach. Aby przełamać tę wiedzę, potrzebujemy różnych opinii osób, które podróżowały.

Te opinie są nazywane danymi. Dane te mogą pochodzić z dowolnej liczby źródeł, na przykład recenzje pisane na stronie Tripadvisor to tylko jedno źródło danych. Z drugiej strony wszystko, co czytasz w internecie (newsy) lub oglądasz na YouTube (filmy) można uznać za kolejne źródło danych: opinie i porady innych osób, które.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

freebety bez depozytu