Porady dotyczące zakwaterowania Backpackers: Jak wybrać hostel?

Plecak jest formą taniego, niezależnego podróżowania, który zapewnia młodym ludziom radość z podróży bez wydawania ogromnych pieniędzy. Czynniki, które tradycyjnie różnicują plecaki z innych form turystyki, obejmują wykorzystanie transportu publicznego (głównie pociągów) jako środka transportu, preferowanie schronisk młodzieżowych do luksusowych hoteli, długość podróży, użycie ciężkiego ładowanego plecaka, zainteresowanie Spotkanie z mieszkańcami oraz zwiedzanie zabytków. Europa może być uważana za niepowtarzalny torbiel dla obu cen i łatwość transportu. Kolejowe przejścia takie jak Interrail i Eurorail są powszechnie stosowane w Europie, co pozwala na nieograniczoną podróż pociągiem w określonej ilości dni.

 

Opcje zakwaterowania dla turystów z budżetu

Ponieważ logika plecakowania jest „mniej kosztować, aby można było podróżować więcej”, hostele, lokale gastronomiczne i kempingi są najlepszymi miejscami noclegowymi. Hostele zapewniają zakwaterowanie w atrakcyjnych cenach, w których można wynająć łóżko, czasem łóżko piętrowe w sypialni i dzielić się łazienką, salonem, a czasem kuchnią. Pokoje mogą być mieszane płeć lub płeć jednoosobowa, chociaż prywatne pokoje mogą być również dostępne, jeśli są chętni do wyższych cen za to. Schroniska są ogólnie tańsze zarówno dla operatora, jak i dla mieszkańców; Wiele hosteli zatrudnia swoich długoterminowych mieszkańców jako urzędników biurkowych lub personelu sprzątającego w zamian za darmowe zakwaterowanie. Schroniska są ogólnie bardziej ekonomiczne dla indywidualnych podróżników, ale mają również zalety dla dużych grup.

 

Wybór najlepszego hostelu

W Europie jest tak wiele fascynujących hosteli, ale znacznie więcej, których należy unikać. Ponieważ podróżowanie z plecakiem jest nieplanowanym rodzajem podróży ze względu na swój charakter, większość osób nie chce zarezerwować lub przynajmniej prowadzić badania w hostelu. Jeśli masz szczęście, aby unikać hustlerów czekających na stacji kolejowych i oferować tanie, ale prawdopodobnie niskie standardy zakwaterowania, będziesz musiał zapłacić wysokie ceny za zatłoczone pokoje z hałasem i złym zapachem. Unikanie wszelkich nieprzyjemnych wspomnień noclegowych jest najlepszym sposobem na rezerwowanie hostelu online.

Z powodu zmieniających się cen Europa jest pełna tysięcy hosteli niemal w każdym mieście. Musisz jednak najpierw zrobić pracę domową. Który z nich jest tańszy, co jest bliżej centrum miasta i ostatecznym pytaniem: „Który ma 7/24 gorących prysznice”. Na szczęście prawie wszystkie Europe Hostele mają witrynę internetową lub przynajmniej są zawarte w katalogach hostelu. Takie katalogi zapewnią zdjęcia wewnętrzne i zewnętrzne, mapy, wskazówki, a nawet recenzje hosteli. Upewnij się, że przeczytałeś wszystkie komentarze, ponieważ zostały one złożone przez osoby, które rzeczywiście tam przebywały. Większość witryn oferuje również różne opcje rezerwacji. Rezerwacja on-line w hostelu jest koniecznością dla każdego turysty turystycznej, szczególnie w sezonie, z zatłoczonymi miastami i w pełni wyposażonymi hostelami. Na przykład; Jeśli planujesz podróż do Holandii niesamowite miasto Amsterdam w weekendy, zarezerwować online 3-4 dni wcześniej, ponieważ prawie niemożliwe, aby znaleźć miejsce na pobyt. To samo dotyczy dużych miast takich jak Barcelona, ​​Paryż, Rzym, a więc …

W innych miejscach polecam sprawdzanie cen przed wyjazdem, ponieważ mają tendencję do zmiany po przyjeździe do recepcji bez wcześniejszej rezerwacji. Ja osobiście zauważyłem, że ceny w witrynach rezerwacyjnych są zawsze niższe niż w rzeczywistości. Oznacza to, że można zaoszczędzić trochę dolarów i spędzić je na posiłek w McDonalds. Rezerwacja hostelu jest rekomendowana dla każdego towarzysza turystycznego. Miłej podróży.